GKSstart

 
OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW W LATACH 2015-2022

Rekordy Polski: 2

Imprezy międzynarodowe z udziałem zawodników klubu:

Mistrzostwa  Świata w Nairobii 2021: 4 lokata, sztafeta 4x100m U20

Mistrzostwa Świata w Cali 2022: 10 lokata, sztafeta 4x100m U20

Mistrzostwa Europy w Tallinie 2021: brązowy medal, sztafeta 4x100m U20 i 25 lokata 100m U20

Medale Mistrzostw Polski PZLA łącznie (22): 

  • 11 złotych
  • 6 srebrnych
  • 5 brązowych 

Medale Mistrzostw Polski LZS łącznie (8):

  • 1 złoty
  • 3 srebrne
  • 4 brązowe

Medale Mistrzostw Makroregionu U16 łącznie (22):

  • 9 złotych
  • 6 srebrnych
  • 7 brązowych

Medale Mistrzostw Dolnego Śląska łącznie (163):

  • 65 złotych
  • 40 srebrnych
  • 58 brązowych
MISTRZOSTWA POLSKI U16
1
Helena Nowak wieloskok
MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET
1
Kicuła/Buk/Janik/Sala 4x200m OPEN
4
Świderska/Nowak/Grzegorzek/Tryba 4x200m U20/18
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16
1
Daria Kicuła 300mppł
1
Helena Nowak wieloskok
2
Daria Kicuła 80mppł
3
Helena Nowak w dal
3
Nowak/Podurgiel/ Romanek/Henike 4x100m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16
1
Helena Nowak skok w dal
1
Helena Nowak wieloskok
1
Podurgiel/Romanek/Henike/Markowski 4x100m
2
Mikołaj Markowski 300m
3
Mikołaj Markowski 100m
3
Daria Kicuła 80mppł
3
Kamil Budyka kula
MISTRZOSTWA POLSKI LDK U16
1
Helena Nowak wieloskok
MISTRZOSTWA ŚWIATA U23
10
Puzio/Piotrowska/Dziamska/Niemczyk 4x100m (KN)
MISTRZOSTWA POLSKI U23
5
Michalina Janik 400mppł
9
Hanna Benkowska 400mppł
5
Janik/Buk/Sala/Benkowska 4x400m
MISTRZOSTWA POLSKI U18
7
Skrzek/Mierzwa/Czerwiński/Gonkiewicz 4x400m
8
Jan Gonkiewicz 400m
MISTRZOSTWA POLSKI U20
4
Dorota Puzio 100m
4
Dorota Puzio 200m
Mistrzostwa Polski LZS U18/20
1
Dorota Puzio 100m
2
Jan Gonkiewicz 400m
2
Karol Mierzwa/Jan Gonkiewicz/Piotr Czerwiński/Bartosz Skrzek 4x400m
3
Kinga Kalemba skok wzwyż
MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET MIX
3
Michalina Janik/Mariusz Sokołowski/Hanna Benkowska/Sebastian Wawrzyniak 4x400m MIX U23
4
Antonina Nowak/Piotr Czerwiński/Martyna Grzegorzek/Jan Gonkiewicz 4x400m MIX U18
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U20
1
Dorota Puzio 100m
1
Kinga Kalemba skok wzwyż
1
Konrad Brzeziński 400mppł
1
Julia Kisielewska/Maja Kutek/Marcelina Banasik/Dorota Puzio 4x100m
2
Konrad Brzeziński 100m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18
2
Jan Gonkiewicz 400m
2
Antonina Nowak 400mppł
3
Bartosz Skrzek 3skok
3
Antonina Nowak/Antonina Świderska/MartynaTryba/Martyna Grzegorzek 4x400m
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18
2
Jan Gonkiewicz 400m
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U20
2
Dorota Puzio 60m
4
Dorota Puzio 200m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16
2
Helena Nowak skok w dal
2
Kamil Budyka pchnięcie kulą
3
Daria Kicuła 60mppł
3
Daria Kicuła 300m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18
1
Aleksandra Wach 3 skok
1
Bartosz Skrzek skok w dal
3
Bartosz Skrzek 3skok
3
Martyna Tryba 200m
3
Antonina Nowak 600m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U20
1
Dorota Puzio 60m
1
Dorota Puzio 200m
2
Kinga Kalemba skok wzwyż
2
Konrad Brzeziński 200m
3
Karol Kawiński 300m
Mistrzostwa Świata U20
4
Puzio/Romaszko/ Zimna/Niemczyk 4x100m
REKORD POLSKI
Mistrzostwa Europy U20
3
Puzio/Romaszko/Zimna/Niemczyk 4x100m
REKORD POLSKI
Mistrzostwa Polski U18
5
Kinga Kalemba skok wzwyż
6
Skrzek/Białek/ Czerwiński/Gonkiewicz 4x400m
7
Jan Gonkiewicz 400m
Mistrzostwa Polski U20
4
Hanna Benkowska 400mppł
6
Dorota Puzio 100m
6
Dorota Puzio 200m
8
Konrad Brzeziński 400mppł
Mistrzostwa Polski LZS U18/20
2
Dorota Puzio 100m
3
Hanna Benkowska 400mppł
3
Konrad Brzeziński 400mppł
3
Białek/Skrzek/Czerwiński/Gonkiewcz 4x400m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U14/12
1
Helena Nowak skok w dal
1
Wojciech Zakrzewski piłeczka palantowa
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16
3
Antonina Nowak 300mppł
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U20
1
Dorota Puzio 100m
1
Dorota Puzio 200m
1
Hanna Benkowska 400mppł
1
Kawiński/Benkowska/ Puzio/Brzeziński 4x400m MIX
2
Konrad Brzeziński 100m
2
Konrad Brzeziński 400mppł
3
Maja Kutek 400mppł
3
Kinga Kalemba wzwyż
3
Karol Kawiński 400m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18
1
Jan Gonkiewicz 400m
1
Białek/Czerwiński/Skrzek/Gonkiewicz 4x100m
2
Bartosz Skrzek skok w dal
2
Bartosz Skrzek trójskok
2
Alicja Ponikowska 1500m
2
Ponikowska/ Czerwiński/Banasiak/Gonkiewicz 4x400m MIX
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18/U20
1
Dorota Puzio 60m
2
Kawiński/Benkowska/ Puzio/Brzeziński mix 4x400m
3
Sebastian Wawrzyniak skok w dal
6msc Kinga Kalemba skok wzwyż
8msc Marcin Kozak trójskok
HALOWY MITYNG PAMIĘCI IRENY SZEWIŃSKIEJ
nieoficjalne Mistrzostwa Polski U14/U16
1
Helena Nowak skok w dal
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18
1
Jan Gonkiewicz 60m
1
Jan Gonkiewicz 300m
1
Kinga Kalemba skok wzwyż
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U20
1
Dorota Puzio 60m
1
Dorota Puzio 200m
2
Hanna Benkowska 400m
2
Karol Kawiński 1500m
3
Konrad Brzeziński 200m
3
Marcin Kozak trójskok
3
Maja Kutek skok w dal
2020
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U12/14
1
Wojciech Zakrzewski rzut piłeczką palantową
2
Helena Nowak skok w dal
2
Kacper Włodek rzut piłeczką palantową
MISTRZOSTWA POLSKI sztafet Łódź, październik 2020
2
Dorota Puzio szwedzka wojewódzka U18 (300m)
2
Jan Gonkiewicz szwedzka wojewódzka U16 (300m)
3
Benkowska/ Wawrzyniak/Puzio/ Brzeziński 4×400 MIX U20
3
Owcarz/ Czerwiński/Skrzek/ Gonkiewicz 4x200m U16 M
4 msc Konrad Brzeziński szwedzka wojewódzka U18 (300m)
5 msc Grzegorzek/ Śnieżek/Biskup/ Tryba 4x200m U16 K
MISTRZOSTWA POLSKI U16 Słupsk, wrzesień 2020
1
Jan Gonkiewicz 300m
7 msc Jan Gonkiewicz 100m
MISTRZOSTWA POLSKI U18 Radom, wrzesień 2020
1
Dorota Puzio 100m
2
Dorota Puzio 200m
4 msc Konrad Brzeziński 400mppł
MISTRZOSTWA POLSKI U20 Radom, wrzesień 2020
1msc FINAŁ B Hanna Benkowska 400mppł
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/20 Jelenia Góra, wrzesień 2020 (mistrzostwa przerwane nawałnicą)
1
Dorota Puzio 100m
1
Hanna Benkowska 400mppł
1
Sebastian Wawrzyniak w dal
1
Strzelczyk/Salamaga/Kutek/Puzio 4x100m K
1
Strzelczyk/Salamaga/Kutek/Puzio 4x400m K
1
Frąckowiak/Kawiński/Białek/Brzeziński 4x100m M
1
Frąckowiak/Kawiński/Białek/Brzeziński 4x400m M
2
Marcin Kozak trójskok
2
Kinga Kalemba wzwyż
3
Gabriela Strzelczyk wzwyż
3
Agata Gut 400m
3
Kacper Białek 400m
3
Maja Kutek Siedmiobój (Zgorzelec)
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 Zgorzelec, wrzesień 2020
1
Jan Gonkiewicz 100m
1
Jan Gonkiewicz 300m
2
Wach/Lisowska/ Biskup/Tryba 4x100m K
3
Julia Kołton wzwyż
3
Karol Mierzwa 2000m
3
Furmankiewicz/Papiór/Mierzwa/Owcarz 4x100m M
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 Karpacz, sierpień 2020
1
Jan Gonkiewicz 100m
1
Jan Gonkiewicz 300m
1
Julia Kołton Skok wzwyż
1
Alicja Ponikowska 2000m
1
Karol Mierzwa 2000m
2
Bartosz Skrzek wieloskok
3
Bartosz Skrzek Skok w dal
3
Aleksandra Wach wieloskok
3
Krystian Owcarz 600m
3
Wach/ Biskup/ Śnieżek/ Tryba 4x100m K
3
Furmankiewicz/Papiór/ Skrzek/Gonkiewicz 4x100m M
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18/U20 – Toruń, luty 2020
1
Dorota Puzio 60m
1
Sebastian Wawrzyniak skok w dal
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U20 – Jablonec, styczeń 2020
1
Hanna Benkowska 400m
1
Sebastian Wawrzyniak skok w dal
1
Marcin Kozak trójskok
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18 – Jablonec, styczeń 2020
1
Dorota Puzio 60m
1
Dorota Puzio 300m
1
Kinga Kalemba skok wzwyż
1
Konrad Brzeziński 200m
2
Maja Kutek skok wzwyż
2
Konrad Brzeziński 60m
3
Karol Kawiński 600m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Jablonec, styczeń 2020
1
Jan Gonkiewicz 60m
2
Jan Gonkiewicz 300m
3
Krystian Owcarz 600m
3
Bartosz Skrzek Skok w dal
MISTRZOSTWA POLSKI U16 – Tarnów, wrzesień 2019
6
Kinga Kalemba Skok wzwyż
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2019
1
Kinga Kalemba Skok wzwyż
2
Jan Gonkiewicz 100m
2
Czerwiński/Szewczyk/Białek/ Gonkiewicz 4x100m
MISTRZOSTWA POLSKI U18, OOM – Poznań, lipiec 2019
1
Sebastian Wawrzyniak Skok w dal
8msc FINAŁ A Dorota Puzio 100m
8msc FINAŁ A Dorota Puzio 200m
10msc FINAŁ B Hanna Benkowska 400m ppł
14msc FINAŁ B Konrad Brzeziński 400m ppł
MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET – Kraków, czerwiec 2019
4
Benkowska/Puzio/ Brzeziński/Wawrzyniak 4x400m MIX U18
7
Skrzek/Szewczyk/Białek/Gonkiewicz 4x100m U16
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U12 – Jelenia Góra, maj 2019
1
Helena Nowak 60m
1
Helena Nowak Skok wdal
2
Kacper Włodek Skok w dal
3
Kacper Włodek 60m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18 – Jelenia Góra, maj 2019
1
Hanna Benkowska 400m ppł
1
Benkowska/Hawrylak/Boluk/Puzio 4x400m K
2
Sebastian Wawrzyniak Skok w dal
2
Marcin Kozak trójskok
2
Dorota Puzio 100m
2
Dorota Puzio 200m
3
Maja Kutek Skok wzwyż
3
Dawid Jastrzębski oszczep
3
Brzeziński/Kawiński/Frąckowiak/Wawrzyniak 4x400m M
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Legnica, maj 2019
1
Kinga Kalemba Skok wzwyż
1
Skrzek/Szewczyk/Białek/Gonkiewicz 4x100m M
2
Jan Gonkiewicz 100m
3
Krystian Owcarz 600m
3
Jan Karkulowski 2000m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Wałbrzych, luty 2019
2
Kinga Kalemba Skok wzwyż
2
Jan Gonkiewicz 60m
3
Jan Gonkiewicz 600m
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18 – Toruń, luty 2019
5
Dorota Puzio 60m
6
Marcin Kozak trójskok
6
Sebastian Wawrzyniak Skok w dal
11
Maja Kutek Skok wzwyż
16 Hanna Benkowska 600m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18 – Jablonec, styczeń 2019
1
Hanna Benkowska 400m
1
Marcin Kozak trójskok
1
Sebastian Wawrzyniak Skok w dal
2
Dorota Puzio 60m
2
Dorota Puzio 300m
3
Maja Kutek Skok wzwyż
3
Karol Kawiński 600m
3
Sebastian Wawrzyniak 400m
MISTRZOSTWA POLSKI U16 –Bełchatów, wrzesień 2018
3
Dorota Puzio 100m
5
Dorota Puzio 300m
15
Konrad Brzeziński 100m
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2018
1
Dorota Puzio 100m
1
Szewczyk/Kawiński/Frąckowiak/Brzeziński 4x100m M
2
Konrad Brzeziński 100m
2
Gut/Salamaga/Boluk/Puzio Dorota Puzio
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Zgorzelec, czerwiec 2018
1
Dorota Puzio 100m
1
Dorota Puzio 300m
1
Gut/Salamaga/Boluk/Puzio 4x100m K
1
Szewczyk/Kawiński/Frąckowiak/Brzeziński 4x100m M
2
Konrad Brzeziński 100m
3
Konrad Brzeziński 110mppł
3
Kinga Kalemba wzwyż
3
Karol Kawiński 600m
MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET – Suwałki, maj 2018
1
Konrad Brzeziński Sztafeta szwedzka (dolnośląska)
5
Dorota Puzio Sztafeta szwedzka (dolnośląska)
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U18/U20 – Jelenia Góra, maj 2018
1
Sebastian Wawrzyniak W dal
1
Marcin Kozak trójskok
2
Michał Juszczyk Kula 6kg
2
Dawid Jastrzębski oszczep
3
Hanna Benkowska 400m
3
Maria Mularczyk Kula 4kg
Kozak/Jastrzębski/Szczepiński/Wawrzyniak 4x100m
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18/U20 – Toruń, luty 2018
7
Sebastian Wawrzyniak W dal
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U16 – Wałbrzych , luty 2018
1
Dorota Puzio 60m
1
Dorota Puzio 300m
2
Karol Kawiński 600m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLASKA U18/U20 – Jablonec, styczeń 2018
1
Hanna Benkowska 400m
1
Sebastian Wawrzyniak W dal
2
Dawid Jastrzębski 400m
3
Wiktoria Kisiel W dal
3
Marcin Kozak wzwyż
3
Marcin Kozak trójskok
3
Marysia Mularczyk Kula 4kg
MISTRZOSTWA POLSKI U16 – Biała Podlaska, wrzesień 2017
1
Sebastian Wawrzyniak W dal
7
Karol Kawiński, Marcin Kozak, Dawid Jastrzębski, Sebastian Wawrzyniak 4x100m
11
Iza Hawrylak, Wiktoria Kisiel, Hanna Benkowska, Dorota Puzio 4x100m
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU U16 – Wrocław, wrzesień 2017
1
Sebastian Wawrzyniak W dal
1
Sebastian Wawrzyniak, Marcin Kozak, Dawid Jastrzębski, Sebastian Wawrzyniak 4x100m
3
Dawid Jastrzębski oszczep
3
Iza Hawrylak, Wiktoria Kisiel, Hanna Benkowska, Dorota Puzio 4x100m
5
Wiktoria Kisiel W dal
5
Dorota Puzio 100m
6
Mateusz Kloczko 1000m
7
Hanna Benkowska 600m
7
Karol Kawiński 600m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Oleśnica, czerwiec 2017
1
Iza Hawrylak, Wiktoria Kisiel, Hanna Benkowska, Dorota Puzio 4x100m
1
Dorota Puzio 100m
2
Wiktoria Kisiel W dal
3
Hanna Benkowska 600m
3
Mateusz Kloczko 1000m
3
Dawid Jastrzębski Oszczep
3
Dorota Puzio 300m
3
Sebastian Wawrzyniak 100m
3
Sebastian Wawrzyniak, Karol Kawiński, Mateusz Kloczko, Sebastian Wawrzyniak 4x100m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jelenia Góra, maj 2017
1
Marysia Mularczyk oszczep
2
Marysia Mularczyk Kula 4kg
3
Michał Juszczyk Kula 6kg
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U16 – Wałbrzych, styczeń 2017
2
Dawid Jastrzębski 300m
3
Wiktoria Kisiel W dal
3
Sebastian Wawrzyniak W dal
5
Dorota Puzio 60m
5
Dorota Puzio 300m
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, styczeń 2017
3
Marysia Mularczyk Kula 4kg
5
Michał Juszczyk Kula 6kg
5
Eryk Siciński Kula 5kg
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Bogatynia, maj 2016
3
Eryk Siciński Kula 5kg
HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, luty 2016
5
Michał Juszczyk Kula 5kg
5
Kacper Nieznalski W dal
 HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Jablonec, luty 2015
5
Marcin Migrella 1000m
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA U18/U20 – Bogatynia, maj 2015
4
Marysia Mularczyk oszczep